Σαρωτικό ήταν γι’ ακόμα μία φορά το YFSF στα νούμερα τηλεθέασης. Το βράδυ της Κυριακής 10 Μαϊου, το show μεταμορφώσεων του ΑΝΤ1 χτύπησε και πάλι «κόκκινο», αφήνοντας πίσω τον ανταγωνισμό.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

YFSF: Ο Σάκης Ρουβάς σε επικό reunion με άρωμα από «Shake it»

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Το YFSF σημείωσε μέσο όρο 22,6% στο δυναμικό κοινό, σκαρφαλώνοντας μέχρι το 30,7% στο τέταρτο 00:45 – 01:00.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Στο γενικό σύνολο, το show είχε μέσο όρο 21,3%, ενώ ανέβηκε μέχρι το 28% στο τέταρτο 00:45 – 01:00.

YFSF: Άφησε τους πάντες με το στόμα ανοιχτό και αναδείχθηκε νικήτρια του Eurovision Night – Ποιες είναι οι μεταμφιέσεις της επόμενης εβδομάδας;

Όσον αφορά τον ανταγωνισμό, στο δυναμικό κοινό το 1% Club είχε μέσο όρο 10,2%, το Survivor 8,3%, το Τελευταίο νησί 3,7% και η Ψυχαγωγία κυριακάτικα 2,3%.

Στο γενικό σύνολο, το Survivor είχε μέσο όρο 11,4%, το 1% Club 9,9%, το Τελευταίο νησί 4,3% και η Ψυχαγωγία κυριακάτικα 2,6%.

YFSF – 22,6%1% Club – 10,2%Survivor – 8,3%Το τελευταίο νησί – 3,7%Ψυχαγωγία κυριακάτικα – 2,3%

YFSF – 21,3%Survivor – 11,4%1% Club – 9,9%Το τελευταίο νησί – 4,3%Ψυχαγωγία κυριακάτικα – 2,6%

Δείτε εδώ αναλυτικά τις μετρήσεις τηλεθέασης στο δυναμικό κοινό και στο σύνολο για όλες τις εκπομπές, σε όλες τις ζώνες!

*Τα στοιχεία τηλεθέασης είναι κατά προσέγγιση, αφορούν στη χρονική ζώνη μετάδοσης των προγραμμάτων και είναι ενδεικτικά. Η αναλυτική αναφορά τηλεθέασης με τα ακριβή στοιχεία για όλα τα προγράμματα σε όλα τα κοινά, όπως και έρευνες αγοράς, είναι διαθέσιμα μόνο στην εταιρεία μετρήσεων Nielsen.