Μητέρα 9χρονου στις Σέρρες: Εγώ γλίτωσα το παιδί μου από τα δόντια των σκύλων

ΣΧΟΛΙΑ
(26)
Jeff
15/11/2019, 16:44
Έχουμε μπερδέψει το φιλοζωος με το μισάνθρωπος. Δεν γίνεται να κινδυνεύουμε έξω επειδή ένας κομπλεξικος θέλει να ενισχύσει το εγώ του με ράτσα κυνομαχιας που δεν μπορεί να ελέγξει.
Απάντηση
Πέτρος
15/11/2019, 12:48
Ρε ψυχακια ήθελες και Κανε Κορσο σκυλιά; Εσυ δεν μπορείς τον εαυτό σου να κάνεις καλά. Ακινονιτο ατομο!
Απάντηση
😂
16/11/2019, 08:21
Ακινονιτο είναι ιαπωνική λέξη;
Απάντηση
ΜΝ
14/11/2019, 23:44
Ελπίζω να έχει λεφτά ο ιδιοκτήτης των σκυλιών. Θα τα χρειαστεί σίγουρα!
Απάντηση
Χάρυ
14/11/2019, 23:40
Σε λίγο θα χρειαστεί να οπλοφορουμε κυρίως για τα σκυλιά.Η κατάσταση έχει ξεφύγει κ μετράμε νεκρούς.κ τραυματίες ενώ οι κυβερνώντες πουλάνε τρέλα.
Απάντηση
Ξεσάλωτοι τελείως ….
14/11/2019, 23:29
Μέχρι και για το τσιπάκι άκουγα χθες δήμαρχο να αναφέρει στο ΕΤ3, ότι υπάρχουν κτηνίατροι που δεν καταγράφουν το όνομα του αφεντικού κατόπιν απαίτησης του ($…προφανώς) για να μπορεί να το παίζει κούκος άμα γίνει στραβή και να μπορεί να το αποστείλει στην αγέλη με τα αζήτητα χωρίς συνέπειες ότι ώρα γουστάρει ……… Τέτοιοι φιλόζωοι κουνάν το δάχτυλο στη κοινωνία δήθεν ότι κόπτονται για τα δικαιώματα των ζώων ! Αυτοί οι ίδιοι που στον ελεύθερο χρόνο τους ταΐζουν τα αδέσποτα των άλλων και οι άλλοι σε κάποιο άλλο περιοχή τα δικά τους …..
Απάντηση
Tα σκυλιά σκοτώνουν 0~2 Έλληνες τον χρόνο
14/11/2019, 23:27
τα τροχαία 1000!!! Σοβαρευτείτε!!!
Απάντηση
Απορία
15/11/2019, 06:41
Αν ήσουν ένας από τους δύο, δε θα είχες την ίδια άποψη περί σοβαροτητας υποθέτω
Απάντηση
Νερων
15/11/2019, 07:03
Και οι βόμβες στη Συρία δεκάδες χιλιάδες. Άρα αφού δεν έχουμε πόλεμο να μη μιλάμε και να μην ασχολούμαστε με την εφαρμογή του νόμου. Τι είναι άλλωστε 2 ζωές που χάθηκαν από επιθέσεις σκύλων με εγκληματίες ιδιοκτήτες. Κοίτα να σοβαρευτείς εσύ και άσε τους υπόλοιπους.
Απάντηση
Σάκης Σέρρες
15/11/2019, 09:52
Ότι να ναι…. Αν ήταν το παιδί σου, να δω τι θα έλεγες…. Ο στ@ρχιδισμος μας έχει καταστρέψει….
Απάντηση
Κοράκι
14/11/2019, 23:25
Τρία θηρία «μπούλ μαστίφ» και δεν φταίνε αυτά φυσικά !
Από τα δόντια του τρελού γείτονα γλείτωσε η μάνα το παιδάκι !!!!!
Γιατί μόνο ένας τρελός ψυχάκιας θα άφηνε τρία θεριά ελεύθερα χωρίς φίμωτρα να γυρνάνε στη μέση ενός δρόμου !
Κίνδυνος – θάνατος ο ψυχάκιας για όλη τη γειτονιά !!!
Αυτός θέλει ευθανασία και όχι τα ζώα –
Απάντηση
Δλαδη
14/11/2019, 23:08
Σκυλια πολεμου, το ονομα τους τα λεει ολα, και γιανα καταβουν ορισμενοι καλυτερα αρχαια ρωμαικη πολεμικη φυλη που ανηκει στις πιο επικινδυνες ρατσες σκυλων,
Απάντηση
Κάτοχος σκύλου .
14/11/2019, 22:48
Αυτοί που έχουν σκυλιά αυτής της ράτσας και τ’αφηνουν ελεύθερα είναι άτομα με φονικά ένστικτα . Οι σωστοί ζωόφιλοι με σκυλιά μεγαλόσωμα, οτιδήποτε ράτσας,είναι υποχρεωμένοι να τα έχουν δεμένα με το λουρί τους, όταν βρίσκονται σε δημόσιους χώρους, και πάντα υπό αυστηρή επιτήρηση . Ο συγκεκριμένος κάτοχος των εν λόγω σκυλιών πρέπει να τιμωρήθει παραδειγματικά, γιατί δεν φταίνε τα ζώα, φταίει αυτός που τα έχει μάθει να είναι εν δυνάμει δολοφόνοι!
Απάντηση
Μπα ….
14/11/2019, 23:50
Συνήθως είναι άνθρωποι που έχουν εγκατεστημένη την πεποίθηση ότι τα δικά τους σκυλιά είναι διαφορετικά, ακίνδυνα, ότι έχουν φροντίσει τα καλύτερα για την εκπαίδευση τους, ότι είναι επιτυχώς κοινωνικοποιημένα, ότι δεν έχουν εκδηλώσει ποτέ επιθετική συμπεριφορά απέναντι σε άνθρωπο, είναι φιλικά, ότι αγαπούν τα παιδιά, θα τους ακούσεις να σου λένε με απόλυτη βεβαιότητα ότι δεν δαγκώνουν θέλουν μόνο να σε μυρίσουν και αυτό συμβαίνει, μέχρι εκείνη την αποφράδα ημέρα που κάποιο από αυτά θα προκαλέσει το μοιραίο ….. Στο ίδιο έργο θεατές… επαναλαμβάνεται συνεχώς.
Απάντηση