Φρέντι Μέρκιουρι: Η τελευταία του φωτογραφία πριν τον θάνατό του

ΣΧΟΛΙΑ
(27)
Ππ
09/11/2019, 23:12
Μοναδικός !!!!
Απάντηση
The magic tour
09/11/2019, 22:44
Live at Wembley ‘86, ένα από τα best ever live των Queen και του ταλαντούχου με την κρυστάλλινη φωνή Freddie Mercury, επισκέφτηκα το λονδίνο πρόσφατα και πέρασα μια βόλτα από το σπίτι του στο Garden Lodge και σε πιάνει δέος…να σκεφτεσαι οτι εκεί πέρασε τα τελευταια του χρόνια ένας θρύλος. Διάβασα το πρωτο σχολιο που έγραψε ένας σχολιαστής και του απαντάω όπως απαντούσε ο Fred… “I don’t give a shit what people sais about me” Απάντηση
Αννα
09/11/2019, 22:40
Και δεν ήταν gay αλλά αμφί, και πολύ πιο άντρας από όλους μαζί τους Ελληνάρες κάγκουρες που το παίζουν άντρακλες αλλά αν γίνει καμία στραβή μεταμορφώνονται σε τρομαγμένα αγοράκια.
Απάντηση
χριστιανος
09/11/2019, 22:30
το aids εριναι τιμωρια για τους ομοφυλοφιλους
Απάντηση
Τεο-Μοναχο
09/11/2019, 21:31
Καλος αλλα οχι και κορυφη. Δεν θυμαμαι πολλα τραγουδια του πλυν του ξενερωτου we are the champions και του αλλου του πιο ωραιου που δεν ξερω τον τιτλο. Πιο κατω απο Μπαουι, Μορισον, Μαντονα, Πινκ Φλουντ, Πρινς, Ντυλαν κλπ κλπ. Για να μην πιασω στο στομα μου τους θεους, Ελβις, Τζακσον, Στοουνς και πανω απο ολους και απο ολα τα τεσσερα εξωγηινα κωλοπαιδια απο το Λιβερπουλ.
Απάντηση
Mr farenheit
09/11/2019, 22:22
Καλά ότι να ναι λες μαιντανε
Απάντηση
Κ.Λ.
09/11/2019, 22:57
Σίγουρα τρολάρεις η απλά είσαι μουρλός
Απάντηση
Δημητρης Κανελλοπουλος
09/11/2019, 23:23
Νταξ… μας επεισες. Εγινες ευρω πεος στο τζερμάνια…
Απάντηση
Ξανθός
09/11/2019, 21:19
Ο Μεγαλύτερος Καλλιτέχνης Όλων των Εποχών!!!
Απάντηση
Napol
09/11/2019, 21:00
Θρυλοποιηθηκε λόγω θανάτου.Στην εποχή του ήταν απλά πολύ καλός. Οι queen ένα τραγούδι άφησαν σημαντικό πίσω τους το bohemian rhapsody. Γνώμη μου
Απάντηση
S
09/11/2019, 19:50
Ο άνθρωπος είναι θρύλος. Έγραψε ιστορία. Ας αναλογιστούμε μόνο αν τελικά ζούσε μέχρι σήμερα τι θα είχε προσφέρει παραπάνω στην μουσικη. Ποσο πιο πλούσια θα ήταν η μουσική βιβλιοθήκη. Και για παράδειγμα θα φέρω τους rolling stones που εχουν επιτυχίες 6 δεκαετίες τωρα
Απάντηση
mm
09/11/2019, 21:30
Μην συγκρίνεις τους Ρολιγκ Στοουνς με τον Φρεντι όσο εξαρετικοί και αν ήτανε. Ενα τραγούδι πχ σαν το “Golden Boy” ή άλλα δείχνει για τι περίπτωση μιλάμε.
Απάντηση
κοκο
09/11/2019, 19:23
Σαν τον μερκιουρι κανένας!
Απάντηση