Η Κύπρια πρωταθλήτρια Άντρη Ελευθερίου παντρεύτηκε την αγαπημένη της

ΣΧΟΛΙΑ
(61)

Πολίτης

09/10/2019, 12:12

Το να χύνει κάποιος δηλητήριο σε τέτοιες περιπτώσεις δεν προσφέρει τίποτα ούτε στα άτομα που αναφέρεται ούτε κυρίως στον εαυτό του..
Όλοι θα κριθούμε όταν έρθει η ώρα από αυτόν που μπορεί να κρίνει με γνώμονα μόνο την αγάπη.
Την πρακτική και το φαινόμενο αυτό μπορεί κάποιος να το επικρίνει και να εκφράσει την αντίθεση του όμως τον άνθρωπο ποτέ…
Αν κάποιος νιώθει τόσο μεγάλη ανάγκη να κάνει κάτι ας κάνει προσευχή.
Οτιδήποτε άλλο γίνεται στοχεύοντας τον άνθρωπο σαν οντότητα λόγω του πάθους το οποίο τον έχει κυριεύσει μόνο κακό κάνει.

Απάντηση

Πέτρος

09/10/2019, 22:38

Να σε διορθώσω: «Ν’ αγαπάς τον Κύριο και Θεό σου μ’ όλη την καρδιά σου, μ’ όλη την ψυχή σου και μ’ όλο το νου σου. Αυτή είναι η πρώτη και η πιο μεγάλη εντολή. Δεύτερη εξ ίσου σπουδαία με αυτήν : ν’ αγαπάς τον πλησίον σου όπως τον εαυτό σου. Σ’ αυτές τις δύο εντολές συνοψίζονται όλος ο νόμος και οι προφήτες». (Ματθ. κβ, 36-40).

Απάντηση

Πωπω

09/10/2019, 11:45

Εντάξει όλοι έχουμε τα ελαττώματα μας αλλα να νομίζουμε πως είμαστε και φυσιολογικοί να υπανδρευομαστε γυναίκες είναι για γέλια!

Απάντηση

Μαλιστα

09/10/2019, 10:20

Μια γυναίκα που δε θέλει τους άντρες αλλά προτιμάει μια άλλη γυναίκα που ντύνεται σαν άντρας… Τρελο μπέρδεμα. Μακάρι να τις φωτίσει ο Θεός να ξεδιαλύνει το σκοτάδι τους.

Απάντηση

laterna kai filotimo

09/10/2019, 10:02

Αυτή η απομίμηση straight ζευγαριού προκαλεί γέλια. Κουστουμάκι και μαγκιά η μία, ξεκωλάκι θηλυκότητα η άλλη με μια ανθοδέσμη μπλε. Το ότι η μία παριστάνει τον άνδρα, από μόνο του ως γεγονός, γελοιοποιεί και ακυρώνει τον και καλά “γάμο” και ενισχύει τους επικριτές. Αποδεικνύεται περίτρανα ότι ο γάμος είναι θρησκευτικό ζήτημα μεταξύ του άνδρα και της γυναίκας. Κάθε προσπάθεια των ομοφυλοφίλων να “υπ-ανδρ-εύονται” είναι για γέλια γιατί η χριστιανική θρησκεία δεν δέχεται την ομοφυλοφιλία και έτσι γελοιοποιούνται.
Υπάρχει και το σύμφωνο συμβίωσης και δεν χρειάζεται να γίνονται ρεντίκολα και να σκάμε στα γέλια όπως με τις κυρίες εδώ που τέλος πάντων καταλάβαμε ποιός αλλάζει το λάστιχο!

Απάντηση

Άντε…

09/10/2019, 07:48

…και καλούς απογόνους!

Απάντηση

οπως καταλαβαινεις…

09/10/2019, 19:32

Οπως καταλαβαινεις, αυτες μπορουν να αποκτησουν απογονους. Δεν ειναι οπως οι ομοφυλοφιλοι ανδρες. Με λιγα ευρω για σπερμα και εξωσωματικη μια χαρα θα αποκτησουν απογονους. Ακυρη η ειρωνία σου.

Απάντηση

Τι να πει κανείς…

09/10/2019, 02:59

ένα απ’ τα σημεία των καιρών. Ας ευχηθούμε να τις φωτίσει ο Θεός, και να καταλάβουν τι ακριβώς κάνουν…
Πάντως, τέτοια θέματα, δεν πρέπει να προβάλλονται από σάιτ που θέλει να λέγεται σοβαρό.

Απάντηση

Τάκης Χριστάκης

08/10/2019, 23:24

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι τα ΜΜΕ διαφημίζουν την ομοφυλοφιλία και την παγκοσμιοποίηση ! Μήπως όλα αυτά συνδέονται με την ΝΕΑ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ

Απάντηση

Ψεκασμένοι όσο δεν πάει

09/10/2019, 09:18

…και με τους εξωγήινους απο τα άστρα και με τους καλικάντζαρους που έρχονται από την κούφια γη.

Απάντηση

Με τετοιο ονομα…

08/10/2019, 23:10

που της εβαλαν, τι περιμεναν οτι θα γινει το παιδι? Ακου Αντρη…

Απάντηση

KAPOIOS

09/10/2019, 01:03

Που γνωριζει..για τις κυπριες το αντρυ ειναι σαν το μαρια για μας,οι μισες κυπριες αντρυ λεγονται

Απάντηση

Χημικος

08/10/2019, 22:59

Η φυση δεν αναγνωριζει τετοια πραγματα..

Απάντηση

Καλαμακομαχος

08/10/2019, 22:55

Ο τύπος με τα καρφακια κ τις αρβύλες κάνει παιδιά?

Απάντηση